Ön Bilgi Formu
KADIKÖY
700 10 07
PENDİK
511 10 09
BEŞİKTAŞ
327 55 07
MECİDİYEKÖY
272 00 09
ATAKÖY
552 70 05
BAKIRKÖY
660 51 23
BEYLİKDÜZÜ
876 36 66
İZMİT
324 09 57
HEYKEL
225 39 69
NİLÜFER
450 00 22
ALSANCAK
422 04 15
KARŞIYAKA
364 44 45
KIZILAY
418 52 50

Zoni ile Newyork'u keşfedin!

Zoni Dil Okulları

1991 yılından beri hizmet veren Zoni, New York’un en büyük özel dil okullarındandır. Kültür, eğlence, sanat, moda, iş ve eğitimin merkezi olan New York, İngilizce öğrenmek için tercih edilebilecek en iyi şehirlerden biridir. New York dışında Miami Beach, New Jersey, Vancouver, Toronto, Londra, Kolombiya ve Kosta Rika’da şubeleri vardır. Bu şehirlerin eşsiz kültürü ve hayat dolu enerjilerinin tadını çıkarırken İngilizce öğrenmek daha zevkli ve daha kolay olacaktır.

Her yıl binlerce öğrenciye İngilizce eğitimi veren Zoni, dünyanın her köşesinden öğrencinin tercih ettiği okulların başında gelir. New York Eyaleti Eğitim Departmanı, Accet-Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi ve Languages Canada tarafından onaylanmıştır. Zoni’nin eğitim sistemi ve metodu alacak olduğunuz her kurs için başarıyı garanti eder. Zoni Dil Okulları'ndaki öğretmenlerin tümü uzun yıllardır İngilizce eğitim veren tecrübeli eğitmenlerdir. Zoni’de eğitim alan öğrencilere, eğitimlerini bitirdikten sonra dil seviyelerini kanıtlayan Zoni sertifikası verilir. Bu sertifika ile gelecekteki akademik veya iş hayatınızda İngilizce yeterliliğinizi belgelendirebilirsiniz.

Sahip olduğu modern eğitim merkezleri ve interaktif  öğrenme araçları ile Zoni öğrencilerine hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenebilme imkanı sunar. Ayrıca kampüs içi etkinlikleri ve gezi programlarıyla öğrencilerin kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunurken İngilizce konuşma becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur. 

Zoni'nin en büyük avantajlarından birisi de çok çeşitli kurs programları sunmasıdır. Genel ve Yoğun İngilizce dışında özellikle üniversite eğitimini Amerika'da almak isteyenler için TOEFL hazırlık kursları sunar. Bu programlar dışında ücretsiz üniversite danışmanlık hizmeti veren Zoni, Amerika genelinde yaklaşık 90 üniversite ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Üniversite Danışmalık Hizmeti veren Zoni ekibi, her öğrenciyi istediği ve kendisine en uyumlu programa yerleştirir. Zoni, hedefleriniz doğrultusunda Amerika üniversite ve kolejlerinden birinde uygun bir programa dahil olabilmeniz için gereken başvuruyu yapar ve böylece kabul alma şansınınız yükselmiş olur. 

Sunulan Programlar:

 Genel İngilizce Programları

 Yoğun İngilizce Programları

 Sınavlara Hazırlık Programları (TOEFL, IELTS, Cambridge...)

  İş İngilizcesi

 Akademik İngilizce Programları