Ön Bilgi Formu
KADIKÖY
700 10 07
PENDİK
511 10 09
BEŞİKTAŞ
327 55 07
MECİDİYEKÖY
272 00 09
ATAKÖY
552 70 05
BAKIRKÖY
660 51 23
BEYLİKDÜZÜ
876 36 66
İZMİT
324 09 57
HEYKEL
225 39 69
NİLÜFER
450 00 22
ALSANCAK
422 04 15
KARŞIYAKA
364 44 45
KIZILAY
418 52 50

Anglo-Continental

 Anglo-Continental

1950 yılından beri İngiltere’nin en gözde güney şehirlerinden biri olan Bournemouth’ta konumlanmıştır. Bournemouth, aynı zamanda İngilizce öğrenmek için tercih edilecek en iyi tatil şehirlerindendir. Canli sehir yasami içinde birçok ünlü magazalar ile restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhtesem güzellikte parklar ve bahçeler, mini golf alanlari, bir akvaryum ve hatta sicak hava balonlari ile seyahat yer alir. Avrupa’nin ilk insan yapimi sörf alani dahil birçok spor ve eglence aktivitelerine de ev sahipligi yapmaktadir. Londra’ya iki saatlik mesafededir. Hava yolu, kara yolu ve demir yoluyla rahatlıkla ulaşımın sağlandığı bu şehirde İngilizce öğrenirken İngiltere’nin diğer şehirlerini de gezme fırsatına sahip olursunuz.

İngiltere’de British Council’in onayladığı ilk okullardan biri olan Anglo-Continental dünyanın her köşesinden her yaşta öğrenciye İngilizce öğretmeye devam ediyor. İngiltere’nin en büyük dil okullarından biri olmanın yanında sunduğu farklı programlarla ve CELTA ya da TESOL sertifikalı öğretmen kadrosuyla kaliteli eğitim standartlarını yakalamıştır.

Anglo-Continental’de İngilizce öğrenirken eğlenmek de çok kolay.  Okul kampüsü Bournemouth merkezine ve sahile çok yakındır. World Heritage Jurassic kiyi seridi, dünyanin en büyük dogal limanlarindan biri olan- Poole Harbour, New Forest National Park, Stonehenge antik alani, Winchester ve Salisbury katedralleri, Isle of Wight, Purbeck adalari gibi gezip görebilir ve unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz.

Sunulan Programlar:

Genel İngilizce Programları

Yoğun İngilizce Programları

Akademik İngilizce Programları

Sınavlara Hazırlık Programları (IELTS, TOEFL...)

Mesleki İngilizce Programları (Finans ve Bankacılık, Ticaret, Yöneticilik, Pazarlama ve Satış,

        Tıbbi Çalışmalar, Hukukk)

Teknik Programlar (Sanayi ve Ticaret, Bilim ve Teknoloji, Güvenlik)

Havacılık İngilizce Bölümü (

Öğretmen Eğitim Programları

Üst Düzey Yönetici Programları

Kulüp 50+

Yaz Okulu

Tatil Programları

Aile Programları

Kurs süresi boyunca sınıf ortamı dışında İngilizce’nizi geliştirebileceğiniz ve İngiliz kültürünü yakın tanıyabilceğiniz aile yanında konaklama seçenekleriyle  kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.  Anglo-Continental denetimi altındaki aileler özenle seçilir.