Ön Bilgi Formu
KADIKÖY
700 10 07
PENDİK
511 10 09
BEŞİKTAŞ
327 55 07
MECİDİYEKÖY
272 00 09
ATAKÖY
552 70 05
BAKIRKÖY
660 51 23
BEYLİKDÜZÜ
876 36 66
İZMİT
324 09 57
HEYKEL
225 39 69
NİLÜFER
450 00 22
ALSANCAK
422 04 15
KARŞIYAKA
364 44 45
KIZILAY
418 52 50

Ingiltere`de Sertifika Programları

BBSI (Bournemouth Business School International)

 

 BBSI, İngiltere’nin güney sahilindeki tatil beldesi Bournemouth’taki yüksek akreditasyonu olan bir İngilizce dil eğitimi ve çeşitli alanlarda mesleki eğitim veren  bir okuldur.

 Bournemouth'daki okul, akademik ya da meslek alanlarında İngilizce eğitimini İngiltere’de almak isteyen yabancı öğrencileri kabul etmektedir.Ayrıca Uluslararası öğrencilere sertifikadan diploma seviyesine kadar çeşitli İngilizce kursları, iş İngilizcesi kursları ve meslek alanlarında özel kurslar sunmaktadır. BBSI, ayrıca esnek üniversiteye hazırlık kursları ve yüksek lisans öncesi kurslar sunmakta ve uluslararası öğrencilere İngiltere’de bulunan üniversitelere yerleştirme hizmeti verir.

 Bournemouth Business School International, öğrencilerine 6 ayrı bölümde, farklı sertifika seçenekleri sunuyor. BBSI Yirmi yılı aşkın tecrübesiyle, lisans eğitiminde Bournemouth’un en önde gelen işletme okullarından biri olup , aynı zamanda Management sertifika programında Avrupa’nın büyük enstitülerinden CMI ile aynı geçerliliği taşıyor.Normal Yıl içerisinde Eylül, Ekim, Ocak, Mart, Mayıs ve Temmuz başlangıçlı program tarihleriyle birçok değişik alanlarda sertifika programları sunmaktadır.Bu alanlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

 Bölüm seçenekleri:

 •  Management and Business Administration: Yönetim ve profesyonellik konularında öğrencilerini geliştirerek donanımlı ve yetkili kılmayı hedefler. Fast-Diploma seçeneklerine ek olarak iletişim ve iş yeteneği derslerini içerir. Ayrıca İngilizce eğitimide verilir.

 •  Marketing, Advertising and Public Relations: Tanıtım, pazarlama ve halkla ilişkiler konulu derslerle öğrencilerini yetiştirmeyi amaçlar.  Fast-Diploma seçeneklerine ilaveten iletişim ve iş yeteneği derslerini sunar Ayrıca İngilizce eğitimide verilir.

 •  Finance and Financial Service:  Finans ağırlıklı dersler ile öğrencinin finansal yönetim konusunda eğitilmesi amaçlanır.  Fast-Diploma seçeneklerinde ek olarak iletişim ve iş yeteneği derslerini içerir. Ayrıca İngilizce eğitimide verilir.

 •   Legal Studies: Daha çok hukuk içerikli derslerle kursiyerlere işletme yönetiminin hukuki boyutu üzerine eğitim verir. Fast-Diploma seçeneklerinde ek olarak iletişim ve iş yeteneği derslerini içerir. Ayrıca İngilizce eğitimide verilir.

 •  Hospitality Management and Tourism: Hizmet ve turizm konularına yönelik derslerle öğrencilerini hizmet sektörü ağırlıklı eğitim sunar. Fast-Diploma seçeneklerinde ek olarak iletişim ve iş yeteneği derslerini içerir Ayrıca İngilizce eğitimide verilir.

 •  Science, Mathemathics and IT: Bilişim ve matematik ağırlıklı dersler verilerek, yönetim methodunun sayısal boyutu üzerine kursiyerler eğitilir. Ayrıca İngilizce eğitimide verilir.

MLS International College

 

İngiltere’nin güney sahilindeki tatil beldesi Bournemouth şehrinde 1987 yılından beri  farklı alanlarda eğitimler sunan MLS International College, İngilterenin işletme alanında sertifika eğitimi veren önemli okullarından biri olup, aynı zamanda dil eğitimi üzerinede yoğunlaşmıştır. 6 farklı alanda  verdiği “International Business Communication (IBS) Certificate” programlarıyla, öğrencilere hem ileri İngilizce konusunda eğitim verip, aynı zamanda işletme ve yönetim programlarında ilerlemelerine olanak tanır.  Bölümler için 12 haftalık MLS Certificate, 24 haftalık MLS Higher Certificate, 36 haftalık MLS Diploma şeklinde 3 ayrı sertifika seçeneği bulunmaktadır.

 

IBC Hakkında Genel Bilgi: International Business Communication sertifika programları, MLS tarafından English for Special Purposes programları adı altında öğrencilerini işletme ve işletme odaklı dallar üzerinde gelişmiş ve donanımlı kılmayı amaçlar. Kurs süresi, sertifika seçeneğine göre 4 haftadan 36 haftaya kadar uzayabilir.  Minimum 18 yaşındaki öğrenciler başvurabilir.

 

Bölüm Seçenekleri: 

 •    IBS Certificate for Business:  Değişik dönemlerdeki derslerde öğrenciler işletme stratejisi, iş ilişkileri gibi detaylar görmekte,Bu zaman diliminde öğrenciler yoğun bir İngilizce eğitimi geçirmektedirler.

 •    IBS Certificate for Marketing, Advertising and Public Relations: Değişik dönemlerdeki derslerde kursiyerler pazarlama, satış ve iş ilişkileri gibi detaylar görmekte, ayrıca yoğun bir İngilizce eğitimi geçirmektedirler.

 •    IBS Certificate for Travel, Tourism and Hospitality Management: Değişik dönemlerdeki derslerde öğrenciler iş ilişkileri, turizm ve konaklama üzerine detaylar görmekte, ayrıca yoğun bir İngilizce eğitimi geçirmektedirler.

 •    IBS Certificate for Accounting and Financial Management:  Değişik dönemlerdeki derslerde öğrenciler işletme eğitiminin sayısal ağırlıklı kısmı ile alakalı bilgiler almakta ve iş ilişkileri, davranış gibi derslerin yanında fizik, ileri matematik gibi konularda eğitim görmektedir. Yoğun bir İngilizce eğitimi geçirmektedirler.

 •   IBS Certificate for Engineering: Değişik dönemlerdeki derslerde öğrenciler işletme eğitiminin sayısal ağırlıklı kısmı ile alakalı bilgiler almakta ve iş ilişkileri, davranış gibi derslerin yanında fizik, ileri matematik gibi konularda eğitim görmektedir. Yoğun bir İngilizce eğitimi geçirmektedirler.

 •    IBS Certificate for Business Computing: Değişik dönemlerdeki derslerde öğrenciler data bazlı iletişim, E-Business ve iş ilişkileri gibi detaylar görmekte, ayrıca yoğun bir İngilizce eğitimi geçirmektedirler.

 

LSBF