Ön Bilgi Formu
KADIKÖY
700 10 07
PENDİK
511 10 09
BEŞİKTAŞ
327 55 07
MECİDİYEKÖY
272 00 09
ATAKÖY
552 70 05
BAKIRKÖY
660 51 23
BEYLİKDÜZÜ
876 36 66
İZMİT
324 09 57
HEYKEL
225 39 69
NİLÜFER
450 00 22
ALSANCAK
422 04 15
KARŞIYAKA
364 44 45
KIZILAY
418 52 50

Amerika`da Sertifika Programları

UCLA (Extension)

 University Of California, UCLA Extension Sertifika/Diploma programları Çok eski yıllardan beri sertifika ve diploma programları sunmaktadır. UCLA mesleki ve teknik eğitim merkezi her yıl yaklaşık 4500 kursta 60000’den fazla  öğrenciye kariyer, akademik eğitimler ve kişisel gelişim konularında mesleki hayatlarında ömür boyu değerli olacak programlar sunar.

UCLA mesleki eğitim merkezi kampüste dersliklerde sunduğu programların yanı sıra Amerika’da sertifika veya diploma eğitimi almaya zaman ve bütçe bulamayan yetişkinlere ayrıca internet üzerinden online mesleki kurslar da sunar.
 
UCLA extension uluslar arası öğrenciler için onlarca sertifika/diploma programı ve staj imkanları sunar. UCLA  mesleki eğitim merkezi ayrıca American Language Center olarak kaliteli ve etkin İngilizce eğitim programları da sunar. UCLA sertifika programlarında her yıl 50 farklı ülkeden 3000’den fazla uluslararası öğrenci eğitim alır.
 
UCLA sertika program eğitiminiz süresince hem dünya genelinde kalitesi bilinen ve onaylı bir eğitime katılacak hem de University of California at Los Angeles üniversitesinin ve kampusünün sağladığı sayısız kültürel, sosyal, sportif ve eğlenceli kampüs imkanlarından yararlanabileceksiniz.
 
UCLA sertifika/diploma programlarının içeriği hem öğretim görevlileri hem de ilgili sektördeki lider yöneticiler tarafından oluşmuş olup bu süreçte devamlı geliştirilip yenilenir.
 
UCLA Extension sertifika program mezunları sektörlerinde değerli eleman olarak adlandırılır. Lisans veya yüksek lisans programlarında yeterince aktarılamayan ancak iş yaşantısında oldukça fazla kullanılan  benzersiz eğitimler sertifika programları tarafından sunulur.
 
UCLA Extension'daki değisik milletlerden olan öğrenciler, American Language Center'da ALC (Amerikan Dil Merkezi) tam zamanlı yoğun İngilizce dili programlarına veya çeşitli alanlarda tam zamanlı sertifika programlarına kayıt olabiliyorlar. Bütün kurs ve programlar Westwood Village'ta bulunan ve adeta bir parkı andıran UCLA kampüsünde veya yakınında bulunan bir eğitim tesisinde gerçekleştirilir.
 
Sertifika programlarından, kendi alanlarında ilerlemek ya da kariyer değişikliği yapmak isteyen profesyonellerin yanı sıra profesyonel hayata henüz yeni adım atan yetişkinlerde yararlanmaktadır. Sektörün uzmanları tarafından verilen kurslarda pratik deneyim ve işle ilgili uygulamalar ön plana çıkarılır. 
 
UCLA sertifika programları 3'er aylık periyotlardan oluşmaktadır ve öğrencinin isteğine göre uzatılabilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
UC Berkley (Extension)

 

Amerika nın en prestijli üniversitelerinden biri University of California Berkeley,California eyaletinin en güzel şehirlerinden biri olan San Francisco şehrinde bulunmaktadir. International öğrenciler için bir cok alanda belirli alanlarda sunulan sertifika ve diploma programları,dünyanın her yerinde kabul gören ve öğrencilerin mesleki bilgi ve tecrubelerini yüksek standartlara taşıma amacli gelistirilmis programlardır. Bu sebeple ABD ye giden öğrencilerin baş tercihleri arasında yer almaktadır.

UC Berkeley'de uluslararası öğrenciler için 4, 8 ve 12 ay süreli 3 değişik sertifka/diploma programı bulunmaktadır. Programlar UCI Extension'ın merkezinde sunulmakta olup UC Berkeley ana kampüsüne yakin mesafededir.UC Berkeley’de sunulan IDP diploma programları İşletme, Finans, Uluslararası işletme, pazarlama proje yönetimi alanlarinda akademik ve pratik deneyim konusunda kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Teorik bilgi 4 ay gibi kısa bir zamanda yoğun bir program halinde sunulur ve sonuçta her başarılı öğrenci o branşta nerdeyse master derecesinde sunulan bilgi aktarımını almış olmaktadır

UC Irvine (Extension)

 

University of California-Irvine (UCI),California eyaletinin Los Angeles şehrine yaklaşık 40 dakikalik mesafede bulunan ünlü bir üniversitedir. Yeşillikler içinde bulunan kampüsü, modern olanakları,oldukça gelişmiş şehir hayatı ve Amerikalı öğrenci nüfusunun, international öğrenciye  nazaran daha fazla olduğu bu okulda eğitim almak hayatınızda verdiğiniz en isabetli kararlardan biri olacağı konusunda herhangi bir şüphemiz bulunmamaktadır.

UCI profesyonel sertifika programları, üniversiteyi bitirip, kariyer anlamında değişiklik yapıp kendini geliştirmek isteyenler vede yüksek lisansa alternatif program düşünenler için ideal bir programdır.UCI profesyonel sertifika programlarına katılmak için iyi derecede İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Bu programlarda verilen Dersler üniversite akademik seviyesinde verildiğinden İngilizce anlamak ve ders takibi yapabilmek çok önemlidir. Eğer ingilizceniz yeterli değilse, profesyonel sertifika programı öncesi yoğunlaştırılmış İngilizce programlarına katılabilirsiniz